LFA240F-48-R2Y
pregled izdelka
Številka dela: LFA240F-48-R2Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: 1.LFA240F-48-R2Y.pdf2.LFA240F-48-R2Y.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 619 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA240F-48-R2Y
Številka dela LFA240F-48-R2Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 619 pcs Podatkovni list 1.LFA240F-48-R2Y.pdf2.LFA240F-48-R2Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 87.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA240F-48-J1R2
LFA240F-48-J1R2
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 641 pcs
Prenesi: LFA240F-48-J1R2.pdf
RFQ
LFA240F-48-SG
LFA240F-48-SG
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 713 pcs
Prenesi: LFA240F-48-SG.pdf
RFQ
LFA240F-48-R2
LFA240F-48-R2
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 766 pcs
Prenesi: LFA240F-48-R2.pdf
LFA240F-48-R
LFA240F-48-R
Opis: AC/DC CONVERTER 48V