LFA240F-36-R2Y
pregled izdelka
Številka dela: LFA240F-36-R2Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFA240F-36-R2Y.pdf2.LFA240F-36-R2Y.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 683 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA240F-36-R2Y
Številka dela LFA240F-36-R2Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 683 pcs Podatkovni list 1.LFA240F-36-R2Y.pdf2.LFA240F-36-R2Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 87.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.7A Odobritve CE, cURus, TUV