LFA150F-36-R2Y
pregled izdelka
Številka dela: LFA150F-36-R2Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFA150F-36-R2Y.pdf2.LFA150F-36-R2Y.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 990 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA150F-36-R2Y
Številka dela LFA150F-36-R2Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 990 pcs Podatkovni list 1.LFA150F-36-R2Y.pdf2.LFA150F-36-R2Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 87.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.2A Odobritve CE, cURus, TUV