LFA150F-24-R2Y
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA150F-24-R2Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LFA150F-24-R2Y.pdf2.LFA150F-24-R2Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA150F-24-R2Y
Številka dela LFA150F-24-R2Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1120 pcs Podatkovni list 1.LFA150F-24-R2Y.pdf2.LFA150F-24-R2Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 87.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA150F-24-SC
LFA150F-24-SC
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 874 pcs
Prenesi: LFA150F-24-SC.pdf
RFQ
LFA150F-24-J1R2
LFA150F-24-J1R2
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 913 pcs
Prenesi: LFA150F-24-J1R2.pdf
RFQ
LFA150F-24-R2
LFA150F-24-R2
Opis: AC/DC CONVERTER 24V