LFA100F-36-R
CoselCosel
LFA100F-36-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-36-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-36-R.pdf2.LFA100F-36-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-36-R
Številka dela LFA100F-36-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1161 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-36-R.pdf2.LFA100F-36-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 87% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.8A Odobritve CE, cURus, TUV