LFA100F-24-R2Y
CoselCosel
LFA100F-24-R2Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA100F-24-R2Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.LFA100F-24-R2Y.pdf2.LFA100F-24-R2Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LFA100F-24-R2Y
Številka dela LFA100F-24-R2Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1256 pcs Podatkovni list 1.LFA100F-24-R2Y.pdf2.LFA100F-24-R2Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 87% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.3A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFA100F-24-SCJ1
LFA100F-24-SCJ1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 1112 pcs
Prenesi: LFA100F-24-SCJ1.pdf
RFQ
LFA100F-24-J1R2YD27
LFA100F-24-J1R2YD27
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 1066 pcs
Prenesi: LFA100F-24-J1R2YD27.pdf
RFQ
LFA100F-24-R
LFA100F-24-R
Opis: AC/DC CONVERTER 24V