LEP150F-36-R
CoselCosel
LEP150F-36-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEP150F-36-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: LEP150F-36-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 742 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEP150F-36-R
Številka dela LEP150F-36-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 742 pcs Podatkovni list LEP150F-36-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serija LEP delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 86% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.2A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LEP150F-36-SN
LEP150F-36-SN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 854 pcs
Prenesi: LEP150F-36-SN.pdf
RFQ
LEP150F-36-D39
LEP150F-36-D39
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 811 pcs
Prenesi: LEP150F-36-D39.pdf
RFQ
LEP150F-36-RT
LEP150F-36-RT
Opis: AC/DC CONVERTER 36V