LEA75F-9-R
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA75F-9-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA75F-9-R.pdf2.LEA75F-9-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA75F-9-R
Številka dela LEA75F-9-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1050 pcs Podatkovni list 1.LEA75F-9-R.pdf2.LEA75F-9-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 75W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.5A Odobritve CE, cURus, TUV