LEA150F-12-RV
CoselCosel
LEA150F-12-RV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA150F-12-RV
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA150F-12-RV.pdf2.LEA150F-12-RV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 507 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA150F-12-RV
Številka dela LEA150F-12-RV Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 507 pcs Podatkovni list 1.LEA150F-12-RV.pdf2.LEA150F-12-RV.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 150W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, Universal Input
Učinkovitost 81% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Odobritve CE, cURus, TUV