GHA500F-24-R3
CoselCosel
GHA500F-24-R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GHA500F-24-R3
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES 504
Podatkovni listi: GHA500F-24-R3.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 278 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 278 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GHA500F-24-R3
Številka dela GHA500F-24-R3 Proizvajalec Cosel
Opis 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES 504 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 278 pcs Podatkovni list GHA500F-24-R3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Serija GHA Moč (Watts) 150W (500W Forced Air)
Druga imena 1776-1234 delovna temperatura -20°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 91% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Odobritve CE, cURus, DEMKO