GHA500F-12-R3
CoselCosel
GHA500F-12-R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GHA500F-12-R3
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES 500
Podatkovni listi: GHA500F-12-R3.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 338 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 338 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GHA500F-12-R3
Številka dela GHA500F-12-R3 Proizvajalec Cosel
Opis 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES 500 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338 pcs Podatkovni list GHA500F-12-R3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Serija GHA Moč (Watts) 150W (500W Forced Air)
Druga imena 1776-1231 delovna temperatura -20°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A