CQS48050-28-R
pregled izdelka
Številka dela: CQS48050-28-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: CQS48050-28-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 651 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CQS48050-28-R
Številka dela CQS48050-28-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 651 pcs Podatkovni list CQS48050-28-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm)
Serija CQS Moč (Watts) 140W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 92% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 28A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 28A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CQS48120-14-N
CQS48120-14-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 753 pcs
Prenesi: CQS48120-14-N.pdf
RFQ
CQS48050-28
CQS48050-28
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V