CHS3004812H-R
pregled izdelka
Številka dela: CHS3004812H-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: CHS3004812H-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 931 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHS3004812H-R
Številka dela CHS3004812H-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 931 pcs Podatkovni list CHS3004812H-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 250V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 11.0mm)
Serija CHS Moč (Watts) 300W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 95.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 25A Aplikacije ITE (Commercial)