CHS200483R3-R
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHS200483R3-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: CHS200483R3-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 938 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHS200483R3-R
Številka dela CHS200483R3-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 938 pcs Podatkovni list CHS200483R3-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 250V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.39" H (57.9mm x 22.8mm x 10.0mm)
Serija CHS Moč (Watts) 165W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 93% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CHS3002405-B
CHS3002405-B
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 920 pcs
Prenesi: CHS3002405-B.pdf
RFQ
CHS2004812
CHS2004812
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 887 pcs
Prenesi: CHS2004812.pdf
RFQ
CHS200483R3
CHS200483R3
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V