CES48120-7P-R
CoselCosel
CES48120-7P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CES48120-7P-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: CES48120-7P-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 985 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CES48120-7P-R
Številka dela CES48120-7P-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 985 pcs Podatkovni list CES48120-7P-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija CES Moč (Watts) 84W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost - natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 7A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 7A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CES48150-4-S
CES48150-4-S
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 1003 pcs
Prenesi: CES48150-4-S.pdf
RFQ
CES48120-7P-N
CES48120-7P-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 917 pcs
Prenesi: CES48120-7P-N.pdf
RFQ
CES520,L3F
CES520,L3F
Proizvajalci: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA ESC