CES48018-30-R
CoselCosel
CES48018-30-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CES48018-30-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.8V
Podatkovni listi: CES48018-30-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 868 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 868 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CES48018-30-R
Številka dela CES48018-30-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 1.8V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 868 pcs Podatkovni list CES48018-30-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 1.8V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija CES Moč (Watts) 54W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 30A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 30A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CES48018-30
CES48018-30
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V