CES24120-6-R
CoselCosel
CES24120-6-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CES24120-6-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: CES24120-6-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 864 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CES24120-6-R
Številka dela CES24120-6-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 864 pcs Podatkovni list CES24120-6-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija CES Moč (Watts) 72W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 91% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 6A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CES24150-4
CES24150-4
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 923 pcs
Prenesi: CES24150-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 12V