CBS100482R5-R
CoselCosel
CBS100482R5-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBS100482R5-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V
Podatkovni listi: CBS100482R5-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 768 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBS100482R5-R
Številka dela CBS100482R5-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 2.5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 768 pcs Podatkovni list CBS100482R5-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2.5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija CBS Moč (Watts) 59W
Paket / primer Half Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 23.4A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 23.4A Aplikacije ITE (Commercial)