ADA600F-48-R
CoselCosel
ADA600F-48-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADA600F-48-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 336W
Podatkovni listi: ADA600F-48-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 269 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 269 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADA600F-48-R
Številka dela ADA600F-48-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 336W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269 pcs Podatkovni list ADA600F-48-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serija ADA Moč (Watts) 336W (600W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 89% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 7A Odobritve CE, cURus, TUV