TM7ES105
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TM7ES105
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: TM7ES105.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM7ES105
Številka dela TM7ES105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35506 pcs Podatkovni list TM7ES105.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.323" L x 0.283" W x 0.331" H (8.20mm x 7.20mm x 8.40mm)
Serija TM-7 Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena TM-7ES 1M OHM (105)
TM-7ES105
Število obratov 3 Tip montaže Through Hole
natančen opis 1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment