TM7EP204
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TM7EP204
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: TM7EP204.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM7EP204
Številka dela TM7EP204 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28585 pcs Podatkovni list TM7EP204.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm)
Serija TM-7 Odporen material Cermet
Odpornost 200 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena TM-7EP 200K OHM (204)
TM-7EP204
Število obratov 3 Tip montaže Through Hole
natančen opis 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment