ST7ETA201
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST7ETA201 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST7ETA201
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: ST7ETA201.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST7ETA201
Številka dela ST7ETA201 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26970 pcs Podatkovni list ST7ETA201.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
Serija ST7 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ST-7ETA 200 OHM (201)
Število obratov 3 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment