ST7EB502
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST7EB502
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: ST7EB502.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST7EB502
Številka dela ST7EB502 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 20536 pcs Podatkovni list ST7EB502.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.252" x 0.240" Face x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
Serija ST7 Odporen material Cermet
Odpornost 5 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 3
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 5 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment