ST4ETA201
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST4ETA201 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST4ETA201
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: ST4ETA201.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST4ETA201
Številka dela ST4ETA201 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148426 pcs Podatkovni list ST4ETA201.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST4 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ST-4ETA 200 OHM (201)
ST-4ETA201
ST4ETA201TR
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment