ST4EC205
pregled izdelka
Številka dela: ST4EC205
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 2M OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: ST4EC205.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST4EC205
Številka dela ST4EC205 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 2M OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132298 pcs Podatkovni list ST4EC205.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST4 Odporen material Cermet
Odpornost 2 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena ST-4EC 2M OHM (205)
ST-4EC205
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 2 MOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment