ST32EB103
pregled izdelka
Številka dela: ST32EB103
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.125W GW TOP
Podatkovni listi: ST32EB103.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST32EB103
Številka dela ST32EB103 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.125W GW TOP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 91438 pcs Podatkovni list ST32EB103.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serija ST-32 Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 10 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment