CT6EX504
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EX504 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT6EX504
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: CT6EX504.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CT6EX504
Številka dela CT6EX504 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153153 pcs Podatkovni list CT6EX504.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Serija CT6 Odporen material Cermet
Odpornost 500 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena CT-6EX 500K OHM (504)
CT-6EX504
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CT6G7
CT6G7
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: TIP STAINED GLASS 700F