CFS-1002MB
Copal ElectronicsCopal Electronics
CFS-1002MB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFS-1002MB
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka SWITCH DIP SPST 100MA 6V
Podatkovni listi: CFS-1002MB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
5008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFS-1002MB
Številka dela CFS-1002MB Proizvajalec Copal Electronics
Opis SWITCH DIP SPST 100MA 6V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37044 pcs Podatkovni list CFS-1002MB.pdf
Pralni No Voltage Rating 6VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija CFS
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena 563-2007-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Dolžina 1.059" (26.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.169" (4.30mm) Lastnosti -
Električno življenje 1,000 Cycles natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Copper Alloy