6STF37PAM03B40X
ConecConec
Conec
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6STF37PAM03B40X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6STF37PAM03B40X
Številka dela 6STF37PAM03B40X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1621 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Brass, Tin Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Stanovanjski material Thermoplastic
Flange Feature Mating Side (M3) Lastnosti Filter, Grounding Indents
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A