SC50VB160-G
Comchip TechnologyComchip Technology
SC50VB160-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC50VB160-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB
Podatkovni listi: SC50VB160-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC50VB160-G
Številka dela SC50VB160-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6000 pcs Podatkovni list SC50VB160-G.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 12.5A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja SCVB
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 5-Square, SCVB Druga imena 641-1393
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže QC Terminal
Tip diode Three Phase natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV QC Terminal SCVB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1600V Tok - Povprečni popravek (Io) 50A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC50Y103W
SC50Y103W
Proizvajalci: Advanced Sensors / Amphenol
Opis: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD
Na zalogi: 23657 pcs
Prenesi: SC50Y103W.pdf
RFQ
SC50G503W
SC50G503W
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Na zalogi: 25058 pcs
Prenesi: SC50G503W.pdf
RFQ
SC50G104V
SC50G104V
Opis: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Prenesi: SC50G104V.pdf
SC50G104W
SC50G104W
Prenesi: SC50G104W.pdf
SC50Y503V
SC50Y503V
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
Prenesi: SC50Y503V.pdf
SC50G503V
SC50G503V
Prenesi: SC50G503V.pdf
SC50Y104V
SC50Y104V
Prenesi: SC50Y104V.pdf
SC50Y103V
SC50Y103V
Prenesi: SC50Y103V.pdf
SC50Y104W
SC50Y104W
Prenesi: SC50Y104W.pdf
SC50F502W
SC50F502W
Opis: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Prenesi: SC50F502W.pdf
SC50VB80-G
SC50VB80-G
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: RECT BRIDGE GPP 800V 50A SCVB
Prenesi: SC50VB80-G.pdf
SC50H303V
SC50H303V
Opis: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Prenesi: SC50H303V.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%