SC35VB160-G
Comchip TechnologyComchip Technology
SC35VB160-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC35VB160-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB
Podatkovni listi: SC35VB160-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC35VB160-G
Številka dela SC35VB160-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6584 pcs Podatkovni list SC35VB160-G.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 12.5A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja SCVB
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 5-Square, SCVB Druga imena 641-1391
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže QC Terminal
Tip diode Three Phase natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV QC Terminal SCVB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1600V Tok - Povprečni popravek (Io) 35A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC36-11SURKWA
SC36-11SURKWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 630NM RED 1DIG .36 TH
Na zalogi: 92261 pcs
Prenesi: SC36-11SURKWA.pdf
RFQ
SC36-11GWA
SC36-11GWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.36"
Na zalogi: 51477 pcs
Prenesi: SC36-11GWA.pdf
RFQ
SC358DR2G
SC358DR2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC OPAMP 8SOIC
Prenesi:
SC34063AP1G
SC34063AP1G
Opis: IC REG BCK BST INV ADJ 1.5A 8DIP
Prenesi: SC34063AP1G.pdf
SC36-11EWA
SC36-11EWA
Opis: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.36"
Prenesi: SC36-11EWA.pdf
SC36-11SRWA
SC36-11SRWA
Opis: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36"
Prenesi: SC36-11SRWA.pdf
SC36-11CGKWA
SC36-11CGKWA
Opis: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .36 TH
Prenesi: SC36-11CGKWA.pdf
SC34063ADR2G
SC34063ADR2G
Opis: IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8SOIC
Prenesi: SC34063ADR2G.pdf
SC358NG
SC358NG
Opis: IC OPAMP 8DIP
Prenesi:
SC35VB80-G
SC35VB80-G
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: RECT BRIDGE GPP 800V 35A SCVB
Prenesi: SC35VB80-G.pdf
SC34671AEPR2
SC34671AEPR2
Proizvajalci: NXP Semiconductors / Freescale
Opis: IC MCU
SC34671AEP
SC34671AEP
Opis: IC MCU
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%