KBPC50005W-G
Comchip TechnologyComchip Technology
KBPC50005W-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KBPC50005W-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka RECTIFIER BRIDGE 50A 50V KBPCW
Podatkovni listi: KBPC50005W-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KBPC50005W-G
Številka dela KBPC50005W-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis RECTIFIER BRIDGE 50A 50V KBPCW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43234 pcs Podatkovni list KBPC50005W-G.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 50V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 25A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja KBPC-W
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-Square, KBPC-W delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole KBPC-W Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 50V
Tok - Povprečni popravek (Io) 50A