CZRF36VB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF36VB-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRF36VB-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 36V 200MW 1005
Podatkovni listi: CZRF36VB-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CZRF36VB-HF
Številka dela CZRF36VB-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 36V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1825026 pcs Podatkovni list CZRF36VB-HF.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 36V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 95 Ohms natančen opis Zener Diode 36V 200mW ±2% Surface Mount 1005/SOD-323F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 27V