CPDU3V3UP
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPDU3V3UP
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 3.3V 8V 0603/SOD523F
Podatkovni listi: CPDU3V3UP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPDU3V3UP
Številka dela CPDU3V3UP Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 3.3V 8V 0603/SOD523F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1506150 pcs Podatkovni list CPDU3V3UP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 8V
Napetost - razčlenitev (min) - Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 0603/SOD-523F
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 40W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 12pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose