CPDH3V3UP
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDH3V3UP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPDH3V3UP
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
Podatkovni listi: CPDH3V3UP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPDH3V3UP
Številka dela CPDH3V3UP Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 433528 pcs Podatkovni list CPDH3V3UP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 3.3V (Max) Napetost - razčlenitev SOD-523
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 40W Power - Peak Pulse 5A (8/20µs)
Polarizacija SC-79, SOD-523 Druga imena 641-1395-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca CPDH3V3UP
Opis TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523 Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8V
Zmogljivost @ Pogostost 12pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No