CPDER12V
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDER12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPDER12V
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 12V 25V 0503/SOD723F
Podatkovni listi: CPDER12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPDER12V
Številka dela CPDER12V Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 12V 25V 0503/SOD723F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 621899 pcs Podatkovni list CPDER12V.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Napetost - razčlenitev (min) 13V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 0503/SOD-723F Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0503 (1308 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 12pF @ 1MHz