CDBER40-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDBER40-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0503
Podatkovni listi: CDBER40-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDBER40-HF
Številka dela CDBER40-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0503 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1898199 pcs Podatkovni list CDBER40-HF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 40mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 0503/SOD-723F Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 5ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0503 (1308 Metric)
Delovna temperatura - spoj 125°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 200mA Surface Mount 0503/SOD-723F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200nA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 200mA
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDBER40
CDBER40
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0503