CDBC2200LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC2200LR-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDBC2200LR-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AB
Podatkovni listi: CDBC2200LR-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDBC2200LR-HF
Številka dela CDBC2200LR-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 489895 pcs Podatkovni list CDBC2200LR-HF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Paket / primer DO-214AB, SMC
Delovna temperatura - spoj -50°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 200V 2A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz