CDBA5200-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA5200-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDBA5200-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO214AC
Podatkovni listi: CDBA5200-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDBA5200-G
Številka dela CDBA5200-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 483275 pcs Podatkovni list CDBA5200-G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 5mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Delovna temperatura - spoj -50°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 200V 5A (DC) Surface Mount DO-214AC (SMA) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 5A (DC) Capacitance @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz