CDBA2200LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA2200LR-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDBA2200LR-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AC
Podatkovni listi: CDBA2200LR-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDBA2200LR-HF
Številka dela CDBA2200LR-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 722791 pcs Podatkovni list CDBA2200LR-HF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Paket / primer DO-214AC, SMA
Delovna temperatura - spoj -50°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 200V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz