ACPDQC24VE-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACPDQC24VE-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACPDQC24VE-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 24V 44V 0402C/SOD923F
Podatkovni listi: ACPDQC24VE-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACPDQC24VE-HF
Številka dela ACPDQC24VE-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 24V 44V 0402C/SOD923F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198169 pcs Podatkovni list ACPDQC24VE-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 44V
Napetost - razčlenitev (min) 26.5V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 0402C/SOD-923F Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 110W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0402 (1006 Metric)
Druga imena 641-1883-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 16pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1