CPPLT4-HT56P
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPPLT4-HT56P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPLT4-HT56P
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH
Podatkovni listi: CPPLT4-HT56P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPLT4-HT56P
Številka dela CPPLT4-HT56P Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29825 pcs Podatkovni list CPPLT4-HT56P.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Serija FIPO™ CPPL Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Izhod TTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.220" (5.60mm)
Funkcija Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±100ppm natančen opis XO (Standard) TTL 1MHz ~ 133MHz Programmable Oscillator 5V Standby 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Tok - Supply (Max) 45mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA
Osnovni resonator Crystal Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 133MHz