CPPLC4-LT56T
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPPLC4-LT56T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPLC4-LT56T
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM EN/DS
Podatkovni listi: CPPLC4-LT56T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPLC4-LT56T
Številka dela CPPLC4-LT56T Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM EN/DS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29750 pcs Podatkovni list CPPLC4-LT56T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Serija FIPO™ CPPL Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Izhod CMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.220" (5.60mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±100ppm natančen opis XO (Standard) CMOS 1MHz ~ 100MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Tok - Supply (Max) 25mA Osnovni resonator Crystal
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 100MHz