CPPFXT7L-A7BD-2.048TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPFXT7L-A7BD-2.048TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 2.048MHZ TTL SMD
Podatkovni listi: CPPFXT7L-A7BD-2.048TS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPPFXT7L-A7BD-2.048TS
Številka dela CPPFXT7L-A7BD-2.048TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 2.048MHZ TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10997 pcs Podatkovni list CPPFXT7L-A7BD-2.048TS.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPPFX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod TTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 2.048MHz
natančen opis 2.048MHz XO (Standard) TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CPPHE7
CPPHE7
Proizvajalci: Cardinal Components
Opis: OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD