CPPFXC7L-BD-62.208TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPFXC7L-BD-62.208TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPFXC7L-BD-62.208TS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPPFXC7L-BD-62.208TS
Številka dela CPPFXC7L-BD-62.208TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13010 pcs Podatkovni list CPPFXC7L-BD-62.208TS.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija FIPO™ CPPFX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 62.208MHz
natančen opis 62.208MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA