CPPC7-BP-2.5TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPC7-BP-2.5TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 2.50MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPC7-BP-2.5TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPC7-BP-2.5TS
Številka dela CPPC7-BP-2.5TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 2.50MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35208 pcs Podatkovni list CPPC7-BP-2.5TS.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija FIPO™ CPP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 2.5MHz
natančen opis 2.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 45mA