KPTC2E16-23P-R-EW
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPTC2E16-23P-R-EW
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT
Podatkovni listi: KPTC2E16-23P-R-EW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KPTC2E16-23P-R-EW
Številka dela KPTC2E16-23P-R-EW Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3144 pcs Podatkovni list KPTC2E16-23P-R-EW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-23
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Druga imena 121659-5450 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 23
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount