DCMM-37S-R
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMM-37S-R
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DCMM-37S-R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMM-37S-R
Številka dela DCMM-37S-R Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1192 pcs Podatkovni list DCMM-37S-R.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena 051525-0130
DCMM37SR
IDCMM37SR
IDCMM37SR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A