DBMAM25SNMB
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBMAM25SNMB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBMAM25SNMB
Številka dela DBMAM25SNMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1402 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMAM25SNMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DBMAM25SNMA101F0
DBMAM25SNMA101F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DBMAM25SNMA101F0
Na zalogi: 1525 pcs
Prenesi:
RFQ
DBMAM25SNMBK47F0
DBMAM25SNMBK47F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 25 F
Na zalogi: 1024 pcs
Prenesi:
RFQ
DBMAM25SNMBK52
DBMAM25SNMBK52
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT