DAMY15PB
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMY15PB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: DAMY15PB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMY15PB
Številka dela DAMY15PB Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3890 pcs Podatkovni list DAMY15PB.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal